XII Qafqaz Universiteti Açıq Proqramlaşdırma Çempionatı keçirilib

XII Qafqaz Universiteti Açıq Proqramlaşdırma Çempionatı keçirilib
21 Dec 2015 22:16 | Baxılıb: 167

XII Qafqaz Universiteti Açıq Proqramlaşdırma Çempionatı keçirilib

 

 

Müsabiqədə Qafqaz Universitetinin Kompüter Mühəndisliyi, İT və Sistemləri Mühəndisliyi, Riyaziyyat və İnformatika Müəllimliyi ixtisasından olan 32 tələbə və müsabiqədən kənar 2 məktəbli iştirak edib.

 Müsabiqə iki fərqli qrupda (DIV1 - 2, 3 və 4-cü kurslar; DIV2 - 1-ci kurslar) keçırılib.

 Müsabiqədə tələbələrə 9 (DIV1) və 12 (DIV2) alqorotmik məsələnin proqramını tərtib etmək və e-olymp.com avtomatik qiymətləndirmə sistemində sınaqdan keçirmə tapşırığı verilib.

 

NAPCAR

 

Nəticələr

 

XII Qafqaz University Open Programming Championship DIV1 (II,III,IV classes)

 

Students

Department

Place

  1.  

Tabriz Hajiyev

Computer Engineering 4

I PLACE

  1.  

Rovshan Hüseynov

IT and Systems Engineering 4

II PLACE

  1.  

Victor Klestov

Computer Engineering 3

I PLACE

  1.  

Qalib Sarayev

Computer Engineering 3

II PLACE

  1.  

Rashad Mammadov

Computer Engineering 3

III PLACE

  1.  

Mahmud Allahverdiyev

Computer Engineering 2

I PLACE

  1.  

Resul Kerimov

Computer Engineering 2

II PLACE

  1.  

Mammad Hajili

Computer Engineering 2

III PLACE

 

 

XII Qafqaz University Open Programming Championship DIV2 (I class)

 

Students

Department

Place

  1.  

Sultan Murtuzaliyev

Computer Engineering 1

I PLACE

  1.  

Asiman Aghayev

Computer Engineering 1

II PLACE

  1.  

Taghi Ashrefov

Computer Engineering 1

III PLACE

  1.  

Elgiz Alizade

Computer Engineering 2

High Achievement

  1.  

Samir Ekberli

Computer Engineering 1

High Achievement

  1.  

Ilyas Ilyasov

Computer Engineering 1

High Achievement

  1.  

Nigar Jafarova

Computer Engineering 1

High Achievement

  1.  

Aydin Abbasov

Computer Engineering 1

High Achievement

  1.  

Mustafa Kiciliyev

Computer Engineering 1

High Achievement

  1. 10.  

Alish Mehralizade

FRITL

High Achievement

  1. 11.  

Raheddin Esedzade

Computer Engineering 1

High Achievement

  1. 12.  

Natig Memishov

Computer Engineering 1

High Achievement

  1. 13.  

Murad Sultanli

Computer Engineering 1

High Achievement

  1. 14.  

Kanan Amirov

Computer Engineering 1

Honorable Mention

  1. 15.  

Vasif Yaqubov

Computer Engineering 1

Honorable Mention

  1. 16.  

Aygun Ismayilova

Mathematics and Informatics Teacher 1

Honorable Mention

  1. 17.  

Shebnem Gulmemmedl

Mathematics and Informatics Teacher 1

Honorable Mention

  1. 18.  

Nigar Kerimli

Mathematics and Informatics Teacher 1

Honorable Mention

  1. 19.  

Dilgem Bebirov

Computer Engineering 1

Honorable Mention

  1. 20.  

Senem Qenberova

Computer Engineering 1

Honorable Mention

  1. 21.  

Maya Bayramova

Mathematics and Informatics Teacher 1

Honorable Mention

  1. 22.  

Zakiya Alizade

Computer Engineering 1

Honorable Mention

  1. 23.  

Murad Alizade

FRITL

Honorable Mention

  1. 24.  

Amin Hesenov

Computer Engineering 1

Honorable Mention

  1. 25.  

Nadir Esgerov

IT and Systems Engineering 1

Honorable Mention

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Son yeniliklər


Qafqaz Universitetində “41-ci ACM ICPC - Universitet Tələ...

Qafqaz Universiteti, Bakı Dövlət Universiteti, ADA Universiteti, NAPCAR, IEEE Computer Society Azərbaycan Bölm ətraflı oxu »

Qafqaz Universitetində Mühəndislər Günləri 2016 Keçirildi...

Qafqaz Universitetində Mühəndislər Günləri 2016 Keçirildi E-days16 (Engineering days) ətraflı oxu »

Microsoft Azərbaycanın Nümayəndəsi Kompüter Mühəndisliyi ...

Microsoft Azərbaycanın Nümayəndəsi Kompüter Mühəndisliyi tələbələrinə təcrübə keçmə imkanla ətraflı oxu »

Qafqaz Universitetinin Qafqaz Programmers komandası “Ali ...

Qafqaz Universitetinin Qafqaz Programmers komandası “Ali məktəb tələbələri arasında informatika üzr ətraflı oxu »