Dərs Cədvəli


Kompüter Mühəndisliyi (EN) (A)

 

 

Gün

Saat

I Kurs

II Kurs

III Kurs

IVKurs

Dərs

Yer

Dərs

Yer

Dərs

Yer

Dərs

Yer

Bazar ertəsi

9:00-9:45

9:55-10:40

 

 

 Differential Equations Y.Əliyev

230

 

 

 

 

10:50-11:35

11:45-12:30

 

 

Work Safety İ.Xurşidov

232

 

 

 

 

12:50-13:35

13:45-14:30

 Introduction to Number Theory S.Səmədova

232

 

 

System Analysis and                            Design X. Məsiyev

240

 

 

14:40-15:25

15:35-16:20

 Calculus II H.Əliyev

232

 

 

Entrepreneurship C.Həsənov

Texnopark

 

 

16:30-17:15

17.25-18.10

Civil Defence

 E.Mirzəyev

228

 

 

Entrepreneurship C.Həsənov

Texnopark

 

 

Çərşənbə axşamı

9:00-9:45

9:55-10:40

 

 

Numerical Analysis E.Əzizbəyov

230

 

 

 

 

10:50-11:35

11:45-12:30

 

 

 Logic Design

E. Hüseynov

230

 

 

  Information Security

 Y.Abdullayeva

232

12:50-13:35

13:45-14:30

General Physics II

Q. Nəcəfov

230

 

 

 

 

  Information Security

 Y.Abdullayeva

227

14:40-15:25

15:35-16:20

 Fundamentals of Programming II E.Seyidzadə

238

 

 

 

 

 

 

16:30-17:15

17.25-18.10

 Azerbaijani and Art of Rhetoric II N.Haşımov

230

 

 

 

 

 

 

Çərşənbə

9:00-9:45

9:55-10:40

 

 

 

 

 

 

 

 

10:50-11:35

11:45-12:30

 

 

Work Safety İ.Xurşidov

232

 

 

 

 

12:50-13:35

13:45-14:30

 Advanced English II

 A.Məlikova

232

 Data Structures and Algorithms E. Seyidzadə

238

System Analysis and          Design X. Məsiyev

242

 

 

14:40-15:25

15:35-16:20

 Introduction to Number Theory S.Səmədova

232

 

 

Microprocessors

N. Hüseynova

240

 

 

16:30-17:15

17.25-18.10

 Advanced English II

 A.Məlikova

232

 

 

 

 

 

 

Cümə axşamı

9:00-9:45

9:55-10:40

 

 

 

 

 

 

Network Operating Systems Ə. Məmmədov

240

10:50-11:35

11:45-12:30

 

 

Numerical Analysis E.Əzizbəyov

232

 

 

Modern Programming Languages II Y.Yusifov

242

12:50-13:35

13:45-14:30

General Physics II

Q. Nəcəfov

232

 Data Structures and Algorithms E. Seyidzadə

238

Introduction to Artificial Intelligence

A. Ələkbərova

229

 

 

14:40-15:25

15:35-16:20

 Fundamentals of Programming II E.Seyidzadə

238

Logic Design  lab

E. Hüseynov

244

Computer Graphics

B.Abbasov

242

 

 

16:30-17:15

17.25-18.10

 Calculus II H.Əliyev

232

 

 

 

 

 

 

Cümə

9:00-9:45

9:55-10:40

 

 

Electronics lab G.Qəhrəmanova

244

 

 

Network Operating Systems Ə. Məmmədov

240

10:50-11:35

11:45-12:30

 

 

Electronics Y.Hacıyev

230

 

 

Modern Programming Languages II Y.Yusifov

238

12:50-13:35

13:45-14:30

 

 

Differential Equations Y.Əliyev

230

Introduction to Artificial Intelligence

A. Ələkbərova

232

 

 

14:40-15:25

15:35-16:20

 

 

 

 

Computer Graphics

Y.Yusifov

238

 

 

16:30-17:15

17.25-18.10

 

 

 

 

 

 

 

 

Şənbə

9:00-9:45

9:55-10:40

 

 

 

 

 

 

 

 

10:50-11:35

11:45-12:30

 

 

 

 

Microprocessors

N. Hüseynova

242

 

 

12:50-13:35

13:45-14:30

 

 

 

 

Web Programming and Design A.Adamov

242

 Robotics R.Rəsulzadə

232

14:40-15:25

15:35-16:20

 

 

 

 

Web Programming and Design A.Adamov

242

 Robotics R.Rəsulzadə

232

16:30-17:15

17.25-18.10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kompüter Mühəndisliyi (EN) (B)

 

 

Xz1Gün

Saat

I Kurs

II Kurs

III Kurs

IVKurs

Dərs

Yer

Dərs

Yer

Dərs

Yer

Dərs

Yer

Bazar ertəsi

9:00-9:45

9:55-10:40

 

 

 Differential Equations Y.Əliyev

230

 

 

 

 

10:50-11:35

11:45-12:30

 

 

Work Safety İ.Xurşidov

232

 

 

 

 

12:50-13:35

13:45-14:30

 Calculus II H.Əliyev

228

 

 

 

 

 

 

14:40-15:25

15:35-16:20

 Introduction to Number Theory S.Səmədova

230

 

 

System Analysis and Design X. Məsiyev

242

 

 

16:30-17:15

17.25-18.10

 

 

 

 

 

 Web Programming and           Design V.Qasımov

242

 

 

Çərşənbə axşamı

9:00-9:45

9:55-10:40

 

 

 

 

 

 

 

 

10:50-11:35

11:45-12:30

 

 

Numerical Analysis E.Əzizbəyov

230

 

 

Information Security

 Y.Abdullayeva

232

12:50-13:35

13:45-14:30

 General Physics II C.Cabbarov

234

Logic Design

 E. Hüseynov

232

 

 

Information Security

 Y.Abdullayeva

227

14:40-15:25

15:35-16:20

 Azerbaijani and Art of Rhetoric II N.Haşımov

230

 

 

Introduction to Artificial Intelligence

A. Ələkbərova

232

 

 

16:30-17:15

17.25-18.10

 Fundamentals of Programming II E.Seyidzadə

238

 

 

Computer Aided Design S.Həsənov

240

 

 

Çərşənbə

9:00-9:45

9:55-10:40

 

 

 Data Structures and Algorithms E. Seyidzadə

238

 

 

 

 

10:50-11:35

11:45-12:30

 

 

Work Safety İ.Xurşidov

232

 

 

 

 

12:50-13:35

13:45-14:30

 

 

 

 

 

Microprocessors

N. Hüseynova

230

 

 

14:40-15:25

15:35-16:20

 Advanced English II

 A.Məlikova

230

 

 

Introduction to Artificial Intelligence

A. Ələkbərova

229

 

 

16:30-17:15

17.25-18.10

 Civil Defence

E.Mirzəyev

230

 

 

Microprocessors

N. Hüseynova

238

 

 

Cümə axşamı

9:00-9:45

9:55-10:40

 

 

Logic Design  lab

 E. Hüseynov

244

 

 

 Network Operating Systems Ə. Məmmədov

240

10:50-11:35

11:45-12:30

 

 

 Data Structures and Algorithms E. Seyidzadə

238

 

 

 Modern Programming Languages II Y.Yusifov

242

12:50-13:35

13:45-14:30

 General Physics II C.Cabbarov

230

Numerical Analysis E.Əzizbəyov

234

 Computer Graphics

 B.Abbasov

238

 

 

14:40-15:25

15:35-16:20

 Introduction to Number Theory S.Səmədova

230

 

 

System Analysis and  Design X. Məsiyev

237

 

 

16:30-17:15

17.25-18.10

 Fundamentals of Programming II E.Seyidzadə

238

 

 

Computer Aided Design S.Həsənov

242

 

 

Cümə

9:00-9:45

9:55-10:40

 

 

 

 

 

 

 Network Operating Systems Ə. Məmmədov

240

10:50-11:35

11:45-12:30

 

 

Electronics Y.Hacıyev

230

 

 

 Modern Programming Languages II Y.Yusifov

238

12:50-13:35

13:45-14:30

 

 

Differential Equations Y.Əliyev

230

Computer Graphics

Y.Yusifov

238

 

 

13:45-14:30

 Calculus II H.Əliyev

228

14:40-15:25

Electronics lab G.Qəhrəmanova

244

 Web Programming and Design V.Qasımov

237

 

 

15:35-16:20

 

 

16:30-17:15

17.25-18.10

 Advanced English II

A.Məlikova

232

 

 

Web Programming and                  Design V.Qasımov

242

 

 

Şənbə

9:00-9:45

9:55-10:40

 

 

 

 

 

 

 

 

10:50-11:35

11:45-12:30

 

 

 

 

 

 

 

 

12:50-13:35

13:45-14:30

 

 

 

 

 

 

Robotics R.Rəsulzadə

232

14:40-15:25

15:35-16:20

 

 

 

 

 

 

Robotics R.Rəsulzadə

232

16:30-17:15

17.25-18.10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kompyuter Mühəndisliyi (AZ)

 

 

Gün

Saat

I Kurs

II Kurs

III Kurs

IVKurs

Dərs

Yer

Dərs

Yer

Dərs

Yer

Dərs

Yer

Bazar ertəsi

9:00-9:45

9:55-10:40

 

 

Ədədi üsullar

E. Eyvazov

228

 

 

Müasir proqramlaşdırma   dilləri II Ə. Məmmədli

238

10:50-11:35

11:45-12:30

 

 

Diferensial tənliklər

E. Eyvazov

228

 

 

İnformasiya mühafizəsi

Y. Abdullayeva

230

12:50-13:35

13:45-14:30

 Riyaziyyat II

 E. Eyvazov

225

 

 

Veb proqramlaması və layihələndirməsi

A. Babayev

242

İnformasiya mühafizəsi

Y. Abdullayeva

229

14:40-15:25

15:35-16:20

Azərbaycan dili və nitq mədəniyyəti II S.Tahir

225

 

 

 Mikroprosessorlar

A. Babayev

228

 

 

16:30-17:15

17.25-18.10

 Proqramlaşdırmanın əsasları II K.Tahiroğlu

238

 

 

 

 

 

 

Çərşənbə axşamı

9:00-9:45

9:55-10:40

 

 

Məntiq layihələndirməsi E. Hüseynov

228

 

 

Kompyuter dəstəkli    dizayn S.Talıbov

240

10:50-11:35

11:45-12:30

 

 

Orta səviyyə

İngilis dili II N.Əlizadə

225

 

 

Kompyuter dəstəkli dizayn S.Talıbov

240

12:50-13:35

13:45-14:30

 

 

Verilənlər strukturu və alqoritmlər E.Seyidzadə

242

 

 

 

 

14:40-15:25

15:35-16:20

 Başlanğıc səviyyə

 İngilis dili II N.Əlizadə

225

 

 

 Azərbaycan tarixi

 V. Umudlu

228

Şəbəkə əməliyyat sistemləri Ə.Məmmədov

240

16:30-17:15

17.25-18.10

 Ümumi fizika II

 F. Qocayev

228

 

 

Sistem analizi və layihələndirməsi X.Məsiyev

242

 

 

Çərşənbə

9:00-9:45

9:55-10:40

 

 

Elektronika

 Y. Hacıyev

228

 

 

Şəbəkə əməliyyat sistemləri Ə.Məmmədov

240

10:50-11:35

11:45-12:30

 

 

 Verilənlər strukturu və alqoritmlər E.Seyidzadə

238

 

 

Müasir proqramlaşdırma dilləri II Ə. Məmmədli

242

12:50-13:35

13:45-14:30

 

 

 

 

 Mikroprosessorlar

 A. Babayev

234

 

 

14:40-15:25

15:35-16:20

 Ədədlər nəzəriyyəsinə

 Giriş A.Əfəndiyeva

228

 

 

Sistem analizi və layihələndirməsi X.Məsiyev

242

 

 

16:30-17:15

17.25-18.10

 Ədədlər nəzəriyyəsinə

 Giriş A.Əfəndiyeva

228

 

 

 Süni intellektə giriş

 A.Ələkbərova

234

 

 

Cümə axşamı

9:00-9:45

9:55-10:40

 

 

Ədədi üsullar

E. Eyvazov

228

 

 

 

 

10:50-11:35

11:45-12:30

 

 

Diferensial tənliklər

E. Eyvazov

228

 

 

 

 

12:50-13:35

13:45-14:30

 Riyaziyyat II

 E. Eyvazov

225

Məntiq

layihələndirməsi (lab) A+B, E. Hüseynov

244

Veb proqramlaması və layihələndirməsi

A. Babayev

242

 

 

14:40-15:25

15:35-16:20

 Ümumi fizika II

 F. Qocayev

228

 

 

 Azərbaycan tarixi

 V. Umudlu

232

 

 

16:30-17:15

17.25-18.10

 Mülki müdafiə

 E.Mirzəyev

228

 

 

 Şəbəkə əməliyyat  sistemləri Ə.Məmmədov

240

 

 

Cümə

9:00-9:45

9:55-10:40

 

 

 

 

 

 

 

 

10:50-11:35

11:45-12:30

 

 

Elektronika lab  A+B

G.Qəhrəmanova

244

 

 

 

 

12:50-13:35

13:45-14:30

 

 

Orta səviyyə

İngilis dili II N.Əlizadə

225

Veb proqramlaması və layihələndirməsi

A. Babayev

242

 

 

14:40-15:25

15:35-16:20

 Başlanğıc səviyyə

 İngilis dili II N.Əlizadə

225

 

 

 Süni intellektə giriş

 A.Ələkbərova

228

 

 

16:30-17:15

17.25-18.10

 Proqramlaşdırmanın əsasları II K.Tahiroğlu

238

 

 

 Şəbəkə əməliyyat  sistemləri Ə.Məmmədov

240

 

 

Şənbə

9:00-9:45

9:55-10:40

 

 

 

 

 

 

 

 

10:50-11:35

11:45-12:30

 

 

 

 

 

 

 

 

12:50-13:35

13:45-14:30

 

 

 

 

 

 

 

 

14:40-15:25

15:35-16:20

 

 

 

 

 

 

 

 

16:30-17:15

17.25-18.10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kompyuter Mühəndisliyi (Magistr)

  

 

  Kurs

Dərsin adı

Müəllim

Gün

Saat

Otaq

I kurs

1

Tədqiqat üsulları

İsa Qasımov

1-ci gün

18:20 – 20:50

232

1

Şəbəkə əməliyyat sistemləri

Azər İmanquliyev

2-ci gün

18:20 – 20:50

240

1

Kompyuter kommunikasiyası

Anar Rüstəmov

4-cü gün

18:20 – 20:50

232

1

İxtisas sahəsinin müasir problemləri

Yaşar Hacıyev

5-ci gün

18:20 – 20:50

232

1

Ali məktəb pedaqogikası

Şikar Hüseynov

6-cı gün

10:50 – 12:30

232

1

Psixologiya

Müşfiq Mustafayev

6-cı gün

12:50 - 14:30

232

QEYD: Rəhbərlik və müəllim heyəti tərəfindən cədvəldə dərs saatlarının və günlərinin dəyişmə ehtimalını nəzərə alaraq veb səhifəmizi davamlı təqib etməyinizi tövsiyyə edirik.