Course Schedule


Computer Engineering (EN) (A)

 

 

 

Saat

I Kurs

II Kurs

III Kurs

IVKurs

Dərs

Yer

Dərs

Yer

Dərs

Yer

Dərs

Yer

Bazar ertəsi

9:00-9:45

9:55-10:40

 

 

Object Oriented Programming A. Adamov

240

 

 

Geographic Information Systems Y. Hacıyev

237

10:50-11:35

11:45-12:30

Introduction to Computer Engineering

A. Ələkbərova

234

Probability Theory and Statistics H. Əliyev

230

 

 

Geographic Information Systems Y. Hacıyev

232

12:50-13:35

13:45-14:30

Physics-1 C. Cabbarov

236

 

 

 

 

 

 

14:40-15:25

15:35-16:20

 

 

 

 

 

 

 

 

16:30-17:15

17.25-18.10

 

 

 

 

 

 

 

 

Çərşənbə axşamı

9:00-9:45

9:55-10:40

 

 

History of Azerbaijan

V. Umudlu

230

 

 

Software Engineering

A. Rüstəmov

242

10:50-11:35

11:45-12:30

 

 

Discrete Mathematics

Ə. Cavadov

230

 

 

Software Engineering

A. Rüstəmov

237

12:50-13:35

13:45-14:30

 

 

Circuit Theory –Lab

G. Qəhrəmanova

244

 

 

History of Azerbaijan

 V. Umudlu

230

14:40-15:25

15:35-16:20

Mathematics-1

S.Səmədova

232

 

 

Computer Architecture

 S. Talıbov

230

 

 

16:30-17:15

17.25-18.10

Fundamentals of Programming-1

E. Seyidzadə

238

 

 

Computer Networks

Ə. Məmmədov

240

 

 

Çərşənbə

9:00-9:45

9:55-10:40

 

 

Object Oriented Programming A. Adamov

240

 

 

Entrepreneurship

C. Həsənov

232

10:50-11:35

11:45-12:30

 

 

Circuit Theory

Y. Hacıyev

230

 

 

Entrepreneurship

C. Həsənov

232

12:50-13:35

13:45-14:30

Advanced English

A. Məlikova

239

 

 

Database Management Systems B. Abbasov

240

 

 

14:40-15:25

15:35-16:20

 Azerbaijani and Art of Rhetoric -1 S. Tahir

236

 

 

Operating Systems

Y. Hacıyev

230

 

 

16:30-17:15

17.25-18.10

 

 

 

 

 

 

 

 

Cümə axşamı

9:00-9:45

9:55-10:40

 

 

History of Azerbaijan

V. Umudlu

230

 

 

Modern Programming Languages-1 Y. Yusifov

238

10:50-11:35

11:45-12:30

 

 

Probability Theory and Statistics H. Əliyev

230

 

 

Modern Programming Languages-1 Y. Yusifov

238

12:50-13:35

13:45-14:30

Advanced English

A. Məlikova

230

Discrete Mathematics

Ə. Cavadov

236

 

 

History of Azerbaijan

 V. Umudlu

225

14:40-15:25

15:35-16:20

Mathematics-1

S.Səmədova

230

 

 

Computer Architecture

 S. Talıbov

232

 

 

16:30-17:15

17.25-18.10

Fundamentals of Programming-1

E. Seyidzadə

238

 

 

Computer Networks

Ə. Məmmədov

242

 

 

Cümə

9:00-9:45

9:55-10:40

 

 

 

 

 

 

 

 

10:50-11:35

11:45-12:30

 

 

 

 

 

 

 

 

12:50-13:35

13:45-14:30

 

 

 

 

Database Management Systems B. Abbasov

240

 

 

14:40-15:25

15:35-16:20

Introduction to Computer Engineering

A. Ələkbərova

230

 

 

Operating Systems

Y. Hacıyev

229

 

 

16:30-17:15

17.25-18.10

Phsics-1 C. Cabbarov

236

 

 

 

 

 

 

Şənbə

9:00-9:45

9:55-10:40

 

 

Linear Algebra S. Məlik

230

Mobile Application Development

Y. Yusifov

242

Internet Technologies

V. Qasımov

238

10:50-11:35

11:45-12:30

 

 

Linear Algebra S. Məlik

230

Mobile Application Development

Y. Yusifov

242

Internet Technologies

V. Qasımov

238

12:50-13:35

13:45-14:30

 

 

 

 

 

 

 

 

14:40-15:25

15:35-16:20

 

 

 

 

 

 

 

 

16:30-17:15

17.25-18.10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Computer Engineering (EN) (B)

 

 

Xz1Gün

Saat

I Kurs

II Kurs

III Kurs

IVKurs

Dərs

Yer

Dərs

Yer

Dərs

Yer

Dərs

Yer

Bazar ertəsi

9:00-9:45

9:55-10:40

 

 

 

 

 

 

Geographic Information Systems Y. Hacıyev

237

10:50-11:35

11:45-12:30

 

 

Probability Theory and Statistics H. Əliyev

230

 

 

Geographic Information Systems Y. Hacıyev

232

12:50-13:35

13:45-14:30

Physics-1 C. Cabbarov

236

 Object Oriented Programming A. Adamov

240

 

 

 

 

14:40-15:25

15:35-16:20

Introduction to Computer Engineering

A. Ələkbərova

238

 

 

 Database Management   Systems B. Abbasov

240

 

 

16:30-17:15

17.25-18.10

 

 

 

 

Java Web Technologies A.Xocayev

242

 

 

Çərşənbə axşamı

9:00-9:45

9:55-10:40

 

 

History of Azerbaijan

V. Umudlu

230

 

 

Software Engineering

A. Rüstəmov

242

10:50-11:35

11:45-12:30

 

 

Discrete Mathematics

Ə. Cavadov

230

Computer Networks

Ə. Məmmədov

237

Software Engineering

A. Rüstəmov

237

12:50-13:35

13:45-14:30

 

 

Object Oriented Programming A. Adamov

240

Operating Systems

S. Talıbov

237

History of Azerbaijan

 V. Umudlu

230

14:40-15:25

15:35-16:20

Fundamentals of Programming-1

E. Seyidzadə

238

 

 

Computer Architecture

 S. Talıbov

230

 

 

16:30-17:15

17.25-18.10

Mathematics-1

H. Əliyev

230

 

 

 

 

 

 

Çərşənbə

9:00-9:45

9:55-10:40

 

 

Circuit Theory –Lab

G. Qəhrəmanova

244

 

 

Entrepreneurship

C. Həsənov

232

10:50-11:35

11:45-12:30

 

 

Circuit Theory

Y. Hacıyev

230

 

 

Entrepreneurship

C. Həsənov

232

12:50-13:35

13:45-14:30

Introduction to Computer Engineering

A. Ələkbərova

228

 

 

Computer Networks

Ə. Məmmədov

232

 

 

14:40-15:25

15:35-16:20

Azerbaijani and Art of Rhetoric -1 S. Tahir

236

 

 

Java Web Technologies A.Xocayev

238

 

 

16:30-17:15

17.25-18.10

Advanced English

M. Əhmədova

232

 

 

 

 

 

 

Cümə axşamı

9:00-9:45

9:55-10:40

 

 

History of Azerbaijan

V. Umudlu

230

 

 

Modern Programming Languages-1 Y. Yusifov

238

10:50-11:35

11:45-12:30

 

 

Probability Theory and Statistics H. Əliyev

230

 

 

Modern Programming Languages-1 Y. Yusifov

238

12:50-13:35

13:45-14:30

Mathematics-1

H. Əliyev

232

Discrete Mathematics

Ə. Cavadov

236

Database Management Systems B. Abbasov

240

History of Azerbaijan

 V. Umudlu

225

14:40-15:25

15:35-16:20

Fundamentals of Programming-1

E. Seyidzadə

238

 

 

Computer Architecture

 S. Talıbov

230

 

 

16:30-17:15

17.25-18.10

 

 

 

 

Operating Systems

S. Talıbov

237

 

 

Cümə

9:00-9:45

9:55-10:40

 

 

 

 

 

 

 

 

10:50-11:35

11:45-12:30

 

 

 

 

 

 

 

 

12:50-13:35

13:45-14:30

 

 

 

 

 

 

 

 

14:40-15:25

15:35-16:20

Advanced English

M. Əhmədova

232

 

 

 

 

 

 

16:30-17:15

17.25-18.10

Physics-1 C. Cabbarov

236

 

 

 

 

 

 

Şənbə

9:00-9:45

9:55-10:40

 

 

Linear Algebra S. Məlik

230

 

 

Internet Technologies

V. Qasımov

238

10:50-11:35

11:45-12:30

 

 

Linear Algebra S. Məlik

230

 

 

Internet Technologies

V. Qasımov

238

12:50-13:35

13:45-14:30

 

 

 

 

 

 

 

 

14:40-15:25

15:35-16:20

 

 

 

 

 

 

 

 

16:30-17:15

17.25-18.10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Computer Engineering (AZ)

 

 

Gün

Saat

I Kurs

II Kurs

III Kurs

IVKurs

Dərs

Yer

Dərs

Yer

Dərs

Yer

Dərs

Yer

Bazar ertəsi

9:00-9:45

9:55-10:40

 

 

 

 

 

 

İnternet Texnologiyarı

V. Qasımov

242

 

10:50-11:35

11:45-12:30

 

 

Ehtimal Nəzəriyyəsi və Statistika F. İsayev

228

 

 

İnternet Texnologiyarı

V. Qasımov

237

 

12:50-13:35

13:45-14:30

 

 

Xətt Cəbr E. Eyvazov

228

 

 

Proqramlaşdırma  Mühəndisliyi

A. Rüstəmov

225

14:40-15:25

15:35-16:20

 Riyaziyyat-1

 E. Eyvazov

228

 

 

Kompüter Arxitekturası

 A. Babayev

232

 

 

16:30-17:15

17.25-18.10

 Kompüter Mühəndisliyinə Giriş A. Babayev

238

 

 

Kompüter Şəbəkələri

Ə. Məmmədov

240

 

 

Çərşənbə axşamı

9:00-9:45

9:55-10:40

 

 

Diskret Riyaziyyat

Ə. Cavadov

228

 

 

Coğrafiya Məlumat  Sistemləri A. Babayev

237

10:50-11:35

11:45-12:30

 

 

Obyektyönlü Proqramlaşdırma

A. Xocayev

238

 

 

Azərbaycan Tarixi

V. Umudlu

228

12:50-13:35

13:45-14:30

 Fizika-1

 N. Nəbiyev

228

 

 

Verilənlər Bazası İS

A. Xocayev

240

 

 

14:40-15:25

15:35-16:20

 Proqramladşrımanın Əsasları-1 Ə. Həsənov

240

 

 

İnformasiya Mühafizəsi

Y. Abdullayeva

228

 

 

16:30-17:15

17.25-18.10

 

 

 

 

 

 

 

 

Çərşənbə

9:00-9:45

9:55-10:40

 

 

Orta səviyyə İngilis Dili S. Hüseynova

228

 

 

Müasir Proqramladşrıma  Dilləri Ə. Məmmədli

238

10:50-11:35

11:45-12:30

 

 

Ehtimal Nəzəriyyəsi və Statistika F. İsayev

228

 

 

Müasir Proqramladşrıma Dilləri Ə. Məmmədli

240

12:50-13:35

13:45-14:30

Azərbaycan Dili

S. Tahir

225

 

 

Əməliyyat Sistemləri

Y. Hacıyev

237

 

 

14:40-15:25

15:35-16:20

 Kompüter Mühəndisliyinə Giriş A. Babayev

237

 

 

Kompüter Şəbəkələri

Ə. Məmmədov

240

 

 

16:30-17:15

17.25-18.10

 Başalanğıc səviyyə İngilis Dili  R. Qurbanov

225

 

 

Kompüter Arxitekturası

A. Babayev

228

 

 

Cümə axşamı

9:00-9:45

9:55-10:40

 

 

Diskret Riyaziyyat

Ə. Cavadov

228

 

 

Proqramlaşdırma Mühəndisliyi

A. Rüstəmov

240

10:50-11:35

11:45-12:30

 

 

Xətt Cəbr E. Eyvazov

228

 

 

Azərbaycan Tarixi

V. Umudlu

232

12:50-13:35

13:45-14:30

Riyaziyyat-1

E. Eyvazov

228

 

 

 

 

 

 

14:40-15:25

15:35-16:20

Fizika-1

N. Nəbiyev

228

 

 

Java Veb Texnologiyaları

A. Xocayev

240

 

 

16:30-17:15

17.25-18.10

 

 

 

 

Verilənlər Bazası İS

A. Xocayev

240

 

 

Cümə

9:00-9:45

9:55-10:40

 

 

Orta səviyyə İngilis Dili S. Hüseynova

228

 

 

Təşəbbüskarlığın

əsasları İ. Qasımov

230

10:50-11:35

11:45-12:30

 

 

Obyektyönlü Proqramlaşdırma

A. Xocayev

240

 

 

Təşəbbüskarlığın

əsasları İ. Qasımov

230

12:50-13:35

13:45-14:30

 Başalanğıc səviyyə İngilis Dili R. Qurbanov

228

 

 

Əməliyyat Sistemləri

Yaşar H.

230

Coğrafiya Məlumat Sistemləri A. Babayev

237

14:40-15:25

15:35-16:20

 Proqramladşrımanın Əsasları-1 Ə. Həsənov

240

 

 

İnformasiya Mühafizəsi

Y. Abdullayeva

228

 

 

16:30-17:15

17.25-18.10

 

 

 

 

Java Veb Texnologiyaları

A. Xocayev

240

 

 

Şənbə

9:00-9:45

9:55-10:40

 

 

 Dövrə Nəzəriyyəsi

 Lab-1 G. Qəhrəmanova

244

 

 

 

 

10:50-11:35

11:45-12:30

 

 

Dövrə Nəzəriyyəsi

G. Qəhrəmanova

 228

 

 

 

 

12:50-13:35

13:45-14:30

 

 

 Dövrə Nəzəriyyəsi

 Lab-2 G. Qəhrəmanova

244

 

 

 

 

14:40-15:25

15:35-16:20

 

 

 

 

 

 

 

 

16:30-17:15

17.25-18.10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kompyuter Mühəndisliyi (Master)

 

 

  Kurs

Dərsin adı

Müəllim

Gün

Saat

Otaq

I kurs

1

İxtisas sahəsinin tarixi və metodologiyası

Dos. Səxavət Talıbov

2-ci gün

18:20 – 20:30

234

1

Alqoritmlərin layihələndirilməsi və analizi

Etibar Seyidzadə

4-cü gün

18:20 – 20:30

240

1

Müasir verilənlər bazasının idarəetmə sistemləri

Anar Xocayev

6-cı gün

09:00 -11:35

240

1

Ingilis dili

Sevda Hüseynova

6-cı gün

11:45 – 14:30

234

II kurs

2

Əməliyyatların tədqiqi

Etibar Hüseynli

1-ci gün

18:20 – 20:30

232

2

Tədqiqat üsulları

Dr. Pərviz Məmmədov

2-ci gün

18:20 – 20:30

İİBF 407

2

Kriptografiya və şəbəkə təhlükəsizliyi

Yeganə Abdullayeva

3-cü gün

18:20 – 20:30

232

2

Müasir internet texnologiyaları

Dr. Anar Rüstəmov

4-cü gün

18:20 – 20:30

232

 

QEYD: Rəhbərlik və müəllim heyəti tərəfindən cədvəldə dərs saatlarının və günlərinin dəyişmə ehtimalını nəzərə alaraq veb səhifəmizi davamlı təqib etməyinizi tövsiyyə edirik.